Adres
ul. Na Tamie 9
32-005 Niepołomice
Godziny otwarcia:
Poniedziałek-Piątek: 7.00-20.00 
Sobota: 7.00-20.00 
 
 
Telefon:  12 2811 983
 
Poczta elektroniczna

 

Obsługa klienta:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Księgowość:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Inwestycje:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

Prosimy o przesłanie wiadomości lub zapytania korzystając z poniższego formularza.

Firma DORBUD powstała w 1993r. jako firma o profilu usługowo-budowlanym, zajmująca się robotami remontowymi i inwestycyjnymi obiektów użyteczności publicznej, budynków jednorodzinnych i wielorodzinnych.

Od 1996r. działalność jej poszerzona została o handel materiałami budowlanymi i artykułami wyposażenia wnętrz.

Swoją politykę opieramy na dwóch elementach: doświadczonym personelu, który zapewnia profesjonalną obsługę oraz na ciągłym rozwoju.

W latach 1999-2000 wybudowany został nowy pawilon handlowy o powierzchni 1000m2, co pozwoliło na zwiększenie asortymentu oferowanych produktów.
Obecnie w skład centrum budowlanego wchodzi pawilon handlowy o pow.1, 500m2, hale i plac magazynowy o pow. 1 ha.

Naszym klientom proponujemy usługi własnego biura projektowego w zakresie aranżacji łazienek a także najnowsze technologie obecne na rynku budowlanym i wysokiej, jakości usługi.

W 2014 roku firma Dorbud przystępuje do Grupy PSB - największej grupy zrzeszającej polskich przedsiębiorców handlującymi materiałami budowlanymi , co owocuje jeszcze szerszym asortymentem i konkurencyjnymi cenami . Wraz ze zwiększonymi obrotami i coraz szerszą grupą odbiorców obecny obiekt staje się za mały .Na początku 2016 roku właściciele podejmują decyzje o budowie nowego i bardzo nowoczesnego obiektu handlowego o powierzchni 5000 m2 pod nazwą PSB Mrówka jakich coraz więcej można spotkać w mniejszych miejscowościach naszego kraju .Nowy obiekt oddalony jest od starej siedziby zaledwie o 350 metrów w Niepołomicach na ul.Na Tamie 9 przy drodze numer 75 w kierunku Brzeska.

Obiekt ten całkowicie zmieni sposób dokonywania zakupów przez klientów . Jednopoziomowa ogromna hala pomieści szereg działów sprzedaży, na które w starej siedzibie nie było miejsca. Szczególnie  nowe działy takie jak: dział  dekoracji wnętrz , oświetlenia oraz dział „wszystko do ogrodu” powinny ucieszyć klientów , którzy teraz w jednym miejscu będą mogli zaopatrzyć się we wszystko to co oferowały im markety budowlane na terenie Krakowa. Podczas projektowania obiektu właściciele zwrócili szczególną uwagę na wyeksponowanie nowoczesnego działu łazienek wraz z działem ich aranżacji , osobnego  punktu obsługi firm budowlano- wykonawczych oraz punktu obsługi osób, które kompleksowo będą  zaopatrywać się w materiały budowlane przy budowie własnego domu . Komfort zakupów zwiększy  też duży, oświetlony i monitorowany  parking na ponad 150 samochodów z wydzielonymi miejscami dla osób niepełnosprawnych .

Nowa Mrówka to nie tylko  nowoczesny obiekt handlowy, jeden z największych tego typu obiektów w kraju , ale także przyjazne miejsce pracy dla ponad 70 osób zatrudnionych do obsługi coraz większej ilości mieszkańców gminy Niepołomice .

 

Serdecznie zapraszamy!

 

facebook_page_plugin
dane